HIGHLIGHTS

Maandag 23 september, 2019
Hamburg, Conservatorium
Fanny Hensel-Saal, 19.30 uur
Jacques Thibaud Ensemble
Eleonore Pameijer-fluit, Burkhard Maiss-viool,
Bogdan Jianu-cello, Andrei Banciu-piano
Werken van Joseph Haydn, Johannes Brahms,
Richard Stöhr en W.A. Mozart

Dinsdag 24 september, 2019
Hamburg, Conservatorium
Mendelssohnsaal, 19.30 uur
Voordracht van Menno van Delft
Muziek door Eleonore Pameijer-fluit,
Menno van Delft klavecimbel en clavichord
Werken van G.Ph. Telemann, C.P.E. Bach,
W.A. Mozart, Otto Ketting en Theo Loevendie

Donderdag 26 september, 2019
Portugese Synagoge, Amsterdam, 20.00 uur
Kaarslichtconcerten i.s.m. de Leo Smit Stichting
Eleonore Pameijer-fluit, Asdis Valdemarsdottir, altviool,
Erika Waardenburg-harp
Werken van Dick Kattenburg, Lex van Delden, David Stock,
Leon Stein en Leo Smit

Maandag 30 september, 2019
Schiermonnikoog, Kerk/
Ontmoetingscentrum, 20.30 uur
Water, Wind en Lucht
Eleonore Pameijer-fluit, Ursula Schoch-viool,
Asdis Valdemarsdottir-altviool, Michael Stirling-cello, Eva Tebbe-harp
Werken van Jean Cras, Gabriel Fauré, Guy Ropartz, Arnold Bax,
Erik Satie, Toru Takemitsu

————————————————-

Concerten tweede helft 2019

Dinsdag 25 juni, 2019
Berlijn, Konzerthaus, 20.00 uur
Musica Reanimata, Gesprächskonzert
i.s.m. Deutschlandfunk
Corrie Hermann, Arthur-Frid, Bettina Brand
Jacques Thibaud Ensemble
Eleonore Pameijer-fluit, Burkhard Maiss-viool,
Bogdan Jianu-cello, Andrei Banciu-piano
Werken van Paul Hermann en Geza Frid

Woensdag 17 Juli, 2019
Eglise St. Christoph, Vachères (Alpes-de-Haute-Provence)
Frankrijk, 21.00 uur
Eleonore Pameijer-flûte & Ralph Rousseau-viole de gambe
Compositions de J.S. Bach, Jacques-Martin Hotteterre,
Claude Debussy, Willem de Fesch, Marin Marais et Antonio Vivaldi

Vrijdag 19 Juli, 2019
Middeleeuws kerkje Naves, Ardèche, Frankrijk
Rencontres musicales de Laurac, 18.00 uur
Eleonore Pameijer-flûte & Ralph Rousseau-viole de gambe
Compositions de J.S. Bach, Jacques-Martin Hotteterre,
Claude Debussy, Frank van Gompel, Willem de Fesch,
Marin Marais et Antonio Vivaldi

Donderdag 15 augustus, 2019
Domburg, Badpaviljoen, 20.00 uur
Eleonore Pameijer-fluit, Irene Maessen-sopraan, Reinild Mees-piano
Rondom Clara Schumann
Werken van Robert Schumann, Clara Schumann, Johannes Brahms
en Jan Brandts Buijs. Reserveren via Marie Tak van Poortvliet Museum

Zaterdag 24 augustus, 2019
Alkmaar, Theater de Vest
Muziek voor iedereen, een hele dag met concerten
in het kader van het Zomerfestival en het 30-jarig bestaan
van The International Holland Music Sessions.
Eleonore Pameijer-fluit & Tobias Borsboom-piano
werken van Leo Smit, Dick Kattenburg, Geza Frid

Vrijdag 6 september, 2019
Wilhelmina Huiskamerfestival, 19.30, 20.30, 21.30 uur
De Blues van Kattenburg
een voorstelling door acteur Harpert Michielsen,
Eleonore Pameijer-fluit & Tobias Borsboom-piano
werken van Leo Smit, Dick Kattenburg en Marius Flothuis

Zaterdag 7 september, 2019
Wilhelmina Huiskamerfestival, 19.30, 20.30, 21.30 uur
De Blues van Kattenburg
een voorstelling door acteur Harpert Michielsen,
Eleonore Pameijer-fluit & Tobias Borsboom-piano
werken van Leo Smit, Dick Kattenburg en Marius Flothuis

Donderdag 12 september, 2019
Academische Club, Amsterdam, 17.30 uur
Lezing door Albert van der Schoot (filosoof, musicoloog)
en Eleonore Pameijer (fluitiste en artistiek leider van de
Leo Smit Stichting).
Titel: De Vervolging en het Vervolg
Musici en componisten voor, tijdens en na WOII
Eleonore Pameijer-fluit speelt de Aubade van Marius Flothuis

Zondag 15 september, 2019
Goch, Duitsland, Concertzaal Kastell 15.00 uur
Een concert voor de
Mozartkring Gelre-Niederrhein
Jacques Thibaud Ensemble
Eleonore Pameijer-fluit, Burkhard Maiss-viool,
Bogdan Jianu-cello, Andrei Banciu-piano
Werken van Joseph Haydn, Richard Stöhr en
W.A. Mozart (Haffner symfonie)

Maandag 23 september, 2019
Hamburg, Conservatorium
Fanny Hensel-Saal, 19.30 uur
Jacques Thibaud Ensemble
Eleonore Pameijer-fluit, Burkhard Maiss-viool,
Bogdan Jianu-cello, Andrei Banciu-piano
Werken van Joseph Haydn, Johannes Brahms,
Richard Stöhr en W.A. Mozart

Dinsdag 24 september, 2019
Hamburg, Conservatorium
Mendelssohnsaal, 19.30 uur
Voordracht van Menno van Delft
Muziek door Eleonore Pameijer-fluit,
Menno van Delft klavecimbel en clavichord
Werken van G.Ph. Telemann, C.P.E. Bach,
W.A. Mozart, Otto Ketting en Theo Loevendie

Donderdag 26 september, 2019
Portugese Synagoge, Amsterdam, 20.00 uur
Kaarslichtconcerten i.s.m. de Leo Smit Stichting
Eleonore Pameijer-fluit, Asdis Valdemarsdottir, altviool,
Erika Waardenburg-harp
Werken van Dick Kattenburg, Lex van Delden, David Stock,
Leon Stein en Leo Smit

Maandag 30 september, 2019
Schiermonnikoog, Kerk/
Ontmoetingscentrum, 20.30 uur
Water, Wind en Lucht
Eleonore Pameijer-fluit, Ursula Schoch-viool,
Asdis Valdemarsdottir-altviool, Michael Stirling-cello, Eva Tebbe-harp
Werken van Jean Cras, Gabriel Fauré, Guy Ropartz, Arnold Bax,
Erik Satie, Toru Takemitsu

Maandag 7 oktober, 2019
Splendor, Amsterdam, 20.30 uur
Voor de buren, van de buren!
Een intitiatief van Emily Beynon.
Verrassingsprogramma met o.a. Emily Beynon-fluit, Eleonore Pameijer-fluit,
Ella van Poucke-cello, Rudolf Senn-contrabas,
Larissa Groeneveld-cello, Nicolas van Poucke-cello
en vele anderen

Zondag13 oktober, 2019
Putten, Landgoed Oldenaller, 15.00 uur
Reserveren verplicht via deze website
Eleonore Pameijer-fluit en Ralph Rousseau-viola da gamba
Werken van J.S. Bach, Jacques-Martin Hotteterre, Claude Debussy,
Tobias Hume, 
Frank van Gompel en Antonio Vivaldi

Zaterdag 19 oktober, 2019
Zutphen, Dat Bolwerck, 20.00 uur
Eleonore Pameijer-fluit en Ralph Rousseau-viola da gamba
Werken van Daan Manneke, Joseph Landers,
Misha Mengelberg, Frank van Gompel,
Jalalu Kalvert Nelson en J.S. Bach

Zondag 20 oktober, 2019
Amsterdam, Huis de Pinto 16.15 uur
reserveren via www.huisdepinto.nl
Eleonore Pameijer-fluit en Ralph Rousseau-viola da gamba
Werken van J.S. Bach, Jacques-Martin Hotteterre, Claude Debussy,
Tobias Hume, 
Frank van Gompel en Antonio Vivaldi

Zondag 27 oktober, 2019
LJG Amsterdam,10.30 tot 13.00 uur, alleen op uitnodiging
concert door Eleonore Pameijer-fluit en Tobias Borsboom-piano
ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van het
Genootschap voor de Joodse Wetenschap in Nederland
Werken van Leo Smit, Dick Kattenburg,
Rosy Wertheim en Geza Frid

Maandag 28 oktober, 2019
Meerssen (bij Maastricht)
Festival Vocallis,
1) Stationnerie Meerssen (het oude stationsgebouw), 16.00 uur lezing/concert
door Eleonore Pameijer, Irene Maessen en Reinild Mees.
Werken van Marjo Tal en Sylvia Maessen
2) Synagoge Meerssen, 20.00 uur
Thema Vrouwelijke componisten,
Leo Smit Ensemble
Eleonore Pameijer-fluit, Irene Maessen-sopraan, Reinild Mees-piano
Werken van Henriëtte Bosmans, Rosy Wertheim, Clara Schumann,
Alma Mahler, Lili, Boulanger, Cecile Chaminade,
Calliope Tsoupaki en Rita Hijmans

Donderdag 8 november, 2019
St. Joriskerk, Amersfoort, 20.00 uur
Concert voor de Vrienden van de Sint-Joriskerk
Eleonore Pameijer-fluit en Erika Waardenburg-harp
Werken van J.S. Bach, Joseph Jongen, Jacqueline Fontyn,
Gabriel Fauré, Hendrik Andriessen en Leon Stein

Maandag 18 november, 2019
Hamburg, Duitsland, 20.00 uur
Stavenhagen Haus, Frusbergstrasse 4
De Blues van Kattenburg en de Serenade van Dahl
Werken van Dick Kattenburg en Ingolf Dahl
Klavierduo Volker Ahmels en Friederike Haufe
Eleonore Pameijer-fluit en woodblock

Donderdag 21 november, 2019
Amsterdam Verzetsmuseum, 20.00 uur
Plantage Kerklaan 61, Amsterdam
Lezing/concert i.s.m. de Leo Smit Stichting
Eleonore Pameijer-fluit, Erika Waardenburg-harp
Diverse werken van Marius Flothuis en Lex van Delden

Zondag 24 november, 2019
Synagoge Bussum, 16.00 uur
Honderdste geboortejaar van Dick Kattenburg
Eleonore Pameijer-fluit, Tobias Borsboom-piano, Harpert Michielsen-acteur
‘De Blues van Kattenburg’, het verhaal over de jonge componist Dick Kattenburg
en zijn leermeester Leo Smit.
Composities van Dick Kattenburg, Leo Smit en Marius Flothuis

Vrijdag 13 december, 2019
Weesp, Stadhuis, 20.15 uur
Serie Stadhuisconcerten,
Eleonore Pameijer-fluit en Ralph Rousseau-viola da gamba
Werken van J.S. Bach, Jacques-Martin Hotteterre, Claude Debussy, Tobias Hume,
Frank van Gompel en Antonio Vivaldi

Zondag15 december, 2019
Wilhelminaoord, Koloniekerkje 15.00 uur
Kerstconcert
Eleonore Pameijer-fluit, Irene Maessen-sopraan, Ralph Rousseau-gamba
Werken van Henry Purcell, Tobias Hume, Jacques-Martin Hotteterre,
J. S. Bach, Antonio Caldara, Marin Marais en Antonio Vivaldi